Korzystaj tylko ze sprawdzonych i dobrych solariów !

w których sprzęty i urządzenia nie budzą żadnych wątpliwości. Przed wejściem do łóżka solaryjnego , upewnijcie się, że zostało ono zdezynfekowane po poprzednim użytkowniku. Przed opalaniem koniecznie użyjcie balsamu przeznaczonego do opalania w solarium, który pomoże w zachowaniu zdrowej i młodo wyglądającej skóry. Obowiązkowo używajcie okularów ochronnych, które powinny być ogólnodostępne w solarium.

Profesjonalne salony są wyposażone w specjalne mierniki dzięki czemu mogą  dokładnie śledzić eksploatację lamp  


W dobrym solarium nie będziemy pozostawieni sami sobie.

Zanim powierzymy naszą skórę jakiejś firmie oferującej opalanie w solarium, upewnijmy się, że jest to miejsce profesjonalnie przygotowane do swojej działalności. Pierwsze wrażenie, jakie powinno zrobić na nas dobre studio to: czystość i higiena.

Na wszystkie nasze pytania oczekujmy wyczerpującej odpowiedzi.

Personel po uzyskaniu wszystkich potrzebnych informacji i poznaniu Twoich oczekiwań, powinien dostosować łóżko i długość seansu do Twojego fototypu skóry, tak by uzyskać oczekiwany efekt, bez narażania skóry na podrażnienia i poparzenia.

W każdej kabinie powinny znajdować się okularki ochronne , płyn do dezynfekcji oraz instrukcja opalania

Nie ufajmy natomiast zbytnio miejscom, gdzie solarium jest samoobsługowe – gdzie działa automatycznie po wrzuceniu monety. Musimy mieć pewność, że solarium, z którego zdecydujemy się skorzystać, jest dokładnie dezynfekowane po wizycie każdego klienta, oraz że sprzęt nie jest przestarzały i tym samym nie grozi nam ryzyko jego awarii lub nieprawidłowego działania.

2 komentarze

 1. 15 maja 2021
  Rafał

  Tropicana Solaria . Polecam

  Reply
 2. 18 stycznia 2022
  Agnieszka

  Tropicana Wejherowo Polecam !

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published.